3. Genç Beyinler Yeni Fikirler
![3. Genç Beyinler Yeni Fikirler](/sites/default/files/2024-07/Adsiz%20tasarim%20%2852%29.jpg)
TBD Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şubesi (TBD) ortaklığında, OSTİM Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen “3. Genç Beyinler Yeni Fikirler” Bitirme Projeleri Yarışması’nda, sayın Doç. Dr. Yücel Çimtay hocamızın danışmanlığını yaptığı; Başak Değerli, Özge Aydın ve Kemal Gevgili’nin Sürücü ve Uyku Tespit Sistemi (Driver Drowsiness Detection System) konulu bitirme projesi “SafeAwake” birincilik ödülü aldı!